ZAKOŃCZENIE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

ponad 6 lat temu

W czwartek, 07 czerwca 2018r. o godz. 15.30 odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej dla dzieci z najstarszej grupy.

Z okazji zakończenia pierwszego etapu edukacyjnego, jakim jest pobyt w przedszkolu, dzieci z najstarszej grupy przygotowały bardzo piękne i edukacyjne przedstawienie. Wykazały się dużą wiedzą, umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi, które zdobyły dzięki rzetelnej i systematycznej pracy Pani Marzenki, Pani Bożenki oraz Pani Grażynki.

Wśród zaproszonych gości byli: Dyrektor Gminnego Zespołu Oświaty w Nieporęcie, Pani H. Galas, Proboszcz parafii białobrzeskiej, ks. P. Macios oraz nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Białobrzegach i Nieporęcie, które od września 2018r.  przejmą naukę i wychowanie dzieci.